Domus Lumina markizės – aukštos kokybės markizės už patrauklią kainą. Markizės terasoms, tik Domus Lumina markizės.

Rss

Domus Lumina – kūrybingi langų uždengimai

Domus Lumina – nuo 2007 metų veikianti langų uždengimus gaminanti ir parduodanti įmonė, stengiasi užtikrinti ne tik patikimumą, bet ir novatoriškumą savo produktuose. Todėl įmonė nuolatos vykdo įvairius projektus, kuria prestižines kolekcijas, kurios gali papuošti ir Jūsų interjerą.

Įmonės nuolatinis tobulėjimas pastebimas ne tik Lietuvoje: Domus Lumina sukurti produktai yra parduodami Baltijos šalyse, Skandinavijoje, Airijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Rusijoje. Ten įmonė sugebėjo įsitvirtinti dėl pastovaus kokybės užtikrinimo ir sukurto pasitikėjimo savo produktais. Įmonės turimi partneriai yra iš įvairių šalių taip pat yra orientuoti į produktų ilgalaikiškumą ir patikimumą.

Domus Lumina produkcija

Įmonė gamina įvairių rūšių roletus, romanetes, širmas, markizes, tinklelius nuo vabzdžių, apsaugines grotas – visus galimus langų bei durų uždengimus, kurie gali ne tik apsaugoti nuo saulės, bet ir nuo vabzdžių, alergenų bei vagių. Gaminant produktus, visuomet naudojamos tik naujausios technologijos, kurios užtikrina modernumą, efektyvų saulės šviesos sulaikymą bei energijos sąnaudų taupymą.

Domus Lumina rūpinasi, kad jų produktai būtų parduodami už prieinamą kainą. Todėl jei kokybiškų prekių kainos yra per aukštos, produktams yra suteikiamos nuolaidos, vykdomos įvairios akcijos, kurios leidžia vartotojams įsigyti norimas prekes už mažesnę kainą. Vykdomi langų uždengimo projektai išsiskiria ne tik patikimumu ir suderinta kaina, bet ir greičiu – stengiamės, kad mūsų produktais vartotojai galėtų naudotis vos tik prireikus.

Domus Lumina užsiima ir visuomenine veikla: remiame įvairius projektus, tokius kaip Pirk Dramblį, Jaunimo linija, Gerumo žvaigždė. Taip pat esame Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos narė, tad stengiamės, kad mūsų produkcija mažintų namuose esančias sąnaudas, todėl siūlome tokius produktus, kurie sumažina kambarių įkaitimą, neišleidžia šilumos ir leidžia turėti mažesnes energijos sąnaudas. Produktai dažnai pritaikomi ne tik plastikiniams, bet ir mediniams langams.

Rūpinamės, kad klientai visuomet sužinotų, kokios yra langų uždengimo naujovės bei gautų naudingą informaciją apie jas. Visa tai galima rasti mūsų svetainėje, kur nuolat keliame naujienas ir patarimus klientams.

Markizės terasoms

Markizės terasoms yra puikus sprendimas tiems, kurie nori modernaus uždengimo nuo saulės spindulių ar lietaus. Tai patogus variantas, nes pasitelkus tokias markizes, nereikia statyti atskirų pavėsinių, o jų konstrukcija lengvai laikosi be atramų.

Markizių privalumai

Markizės terasoms gali turėti įvairias konstrukcijas, spalvas, medžiagas, tai leidžia jas lengvai pritaikyti prie įvairių eksterjerų.

Montuojamos prie sienos markizės dažnai tinkamesnis variantas nei lauko skėčiai, nes suskleistos  neužima vietos.

Tai nėra produktas, tinkamas tik įvairioms kavinėms – markizės puikiai atrodo ir nuosavuose namuose.

Markizės yra lengvai valdomos konstrukcijos, kurios labai praverčia, norint lauke apsisaugoti nuo saulės spindulių ar lietaus. Markizių valdymas gali būti tiek rankinis, tiek pilnai automatizuotas; pritaikomas „protingų namų“ sistemoms.

Tai priemonė, kuri apsaugo namus nuo saulės iš išorės, todėl namai neįkaista.

Markizės terasoms: jų rūšys

Terasinės markizės

Tai yra specialiai terasoms paruoštos markizės, kurios ypač tinka, jei terasos yra pastatytos šalia asmeninio namo – tai yra jungiasi su viena iš jų sienų. Kadangi jos yra pagamintos iš specialių audinių, jos apsaugo ne tik nuo paprastų, bet ir ultravioletinių saulės spindulių. Todėl tokios markizės yra rekomenduojamos tiems, kurie nori vasarą pabūti gryname ore, išplėsti gyvenamąją erdvę, apsisaugant nuo kaitrios saulės ar lietaus.

Lengvai sumontuojamos markizės yra gaminamos iš aliuminio lydinių, turi skirtingus valdymo tipus: jos gali būti valdomos su rankine ar elektrine pavara. Iš naujesnių sprendimų, markizės gali turėti vėjo ar saulės jutiklius. Tai reiškia, kad markizės pačios susiskleis, jei pakils itin stiprus vėjas, ar išsiskleis, pradėjus kaitinti saulei. Markizės gali būti valdomos nuotoliniu būdu, todėl galėsite ją išskleisti ar suskleisti būdami namie – nereiks bėgti per lietų norint jas susukti. Susuktas audinys gali būti laikomas kasetėje, kuri apsaugo jį nuo sniego, lietaus, dulkių, purvo.

Vertikalios markizės

Šios markizės terasoms yra daugiau naudojamos erdvės atskyrimui nei apsaugai nuo saulės (jos saugo nebent nuo rytinės ar vakarinės saulės). Tokios markizės valdomos rankiniu būdu, o montuojamos tiesiog prie sienos. Tačiau jos yra pakankamai lengvai pritvirtinamos, gali apsaugoti nuo kaimynų akių ir šoninio vėjo. Kai kurios iš vertikalių markizių taip pat gali būti vyniojamos į kasetes, kurios apsaugo nuo žalingų oro sąlygų. Tokių markizių yra itin didelis spalvų pasirinkimas – Domus Lumina turi net 100 galimų medžiagų rūšių. Todėl galite būti tikri, kad rasite tinkamą variantą pagal savo eksterjerą.

Pergola

Tai elegantiška sistema, labai tinkanti terasoms, lauko staliukams uždengti. Ši sistema leidžia reguliuoti stogo nuolydį ir taip padidinti sukuriamą šešėlį. Jos yra lengvai sumontuojamos, o esant poreikiui, gaminį galima ir prailginti. Visų pergolų yra galimos dvi sistemos: Veranda arba Sunbreaker. Pergolos turi kelis skirtingus montavimo būdus:

Vienpusė prie sienos tvirtinama pergola: labai tinka didelėms terasoms, taip pat gali turėti šonines priekines sieneles. Aliuminis profilis yra ilgaamžis, atsparus įbrėžimams, aplinkos poveikiui bei yra lengvai sumontuojamas ar išardomas. Maksimali galima projekcija yra iki 6,1m.

Vienpusė ant žemės tvirtinama pergola: gali turėti nuolydį iki 20 laipsnių. Ji susideda iš dviejų konstrukcijos sijų, todėl pergola yra greitai sumontuojama. Taip pat kaip ir kitos pergolų rūšys, ši turi ilgaamžišką aliuminį profilį, gali būti valdoma rankiniu būdu ar automatiškai.

Dvipusė pergola: tokio tipo markizė tinka ne tik terasoms, bet ir lauko kavinėms. Paprastai ji yra montuojama ant žemės – gali būti šalia sienos arba vidury kiemo. Taip pat kaip ir kitos pergolų rūšys, gali būti valdoma rankiniu ar automatiniu būdu.

Geriausio varianto pasirinkimas priklauso nuo Jūsų turimos terasos techninių savybių. Jeigu nesate tikri, kokios markizės terasoms Jums labiausiai tiktų, pasikonsultuokite su Domus Lumina specialistais salonuose, arba išsikvietę konsultantą į namus. Mes parinksime tą sprendimą, kuris ne tik labiausiai papuoš Jūsų eksterjerą, bet ir apsaugos nuo saulės spindulių bei lengvo lietaus, kad galėtumėte mėgautis grynu oru.

Produktams suteikiama dvejų metų garantija. Net ir jai pasibaigus, sugedus mūsų produkcijai, nereikia pirkti naujos: mūsų meistrai gali atvykti pas jus į namus ir pataisyti gedimą. Jei jau ruošiatės pirkti markizes terasoms, siūlome nemokamą konsultaciją ir matavimą, montavimo vietoje. Prireikus viską įrengti, taip pat galime padėti. Markizėms galime pasiūlyti prailgintą garantiją.

Tavo vardas (*)
El. paštas(*)
Svetainė (nebūtina)
Tavo žodžiai